W telewizji o uzależnieniach

Na portalu YouTube znaleźć można fragment programu z moim udziałem. Prowadzony przez Szymona Hołownię, wyemitowany w Religia.tv. Wypowiadam się w nim na temat substancji potencjalnie uzależniających i uważanych za niebezpieczne. Niestety została przy nim wyłączona opcja umieszczenia na innej stronie. Można go obejrzeć tutaj.

https://vetulani.files.wordpress.com/2010/09/jerzy-vetulani-i-szymon-holownia.png


Moje nazwisko dla niektórych wydaje się być zbyt trudne do poprawnego zapisania…

https://vetulani.files.wordpress.com/2010/09/jerzy-wetulani.png

~ - autor: vetulani w dniu 27 września, 2010.

Komentarze 4 to “W telewizji o uzależnieniach”

  1. W telewizji posługują się przede wszystkim obrazem, ze słowami, a już zwłaszcza ich pisownią, nie są tak dobrze obeznani :)

  2. Szkoda, że telewizja zamiast poprowadzić normalny program pędzi z tematem jak straż pożarna. Widocznie takie „pędzące” czasy mamy. Chętnie posłuchałabym dłuższej Pana wypowiedzi. W jakiejś spokojniejszej atmosferze – niekoniecznie „między sklepami”.

    Ostatnio widziałam fragment „pytania na śniadanie” z Panią Julią Piterą, Kamilem Sipowiczem i przedstawicielem Wolnych Konopi. Żałowałam, że Pan nie brał udziału w tej dyskusji – dyletanctwo (w bardzo złym tego słowa znaczeniu) wyzierało z prawie każdego słowa. Jedynie Pan Kamil obronił zgrabnie swoje stanowisko w sprawie marihuany. Reszta się skompromitowała. Ale nie wymagajmy zaangażowanych dyskusji w programach śniadaniowych :)

    Nazwisko Pana zaiste skomplikowane :)

  3. Dziennikarze świetnie znają techniki manipulacji-Niestety! Nie prześlizgnie się tam nic co nie PO myśli władzuni. Oglądałam na y-tubie wywiad z tvp2 z Panem i byłym ministrem. Tv jest jednym wielkim nieporozumieniem w kształtowaniu POglądów politycznych gawiedzi….i dlatego jest tak żle jak jest!

  4. TV nie oglądam… przykro mi.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: